Ta strona używa plików cookies. Ok! Więcej ...

O nas

Od ponad 17 lat zajmujemy się tworzeniem pomocy dla doradztwa zawodowego – publikacji i oprogramowania komputerowego związanego z planowaniem kariery, ścieżek edukacyjno-zawodowych.

Opieramy się na wiedzy i doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów, którzy od lat związani są z tematyką rozwoju zawodowego człowieka, poradnictwem zawodowym i rynkiem pracy. Wśród naszych współpracowników są osoby, które tworzyły najnowsze rozwiązania w poradnictwie zawodowym i budowały pierwsze Centra Informacji Zawodowej w Polsce.
Znaczna część naszej kadry to osoby, które zawodowo zajmują się problematyką orientacji i poradnictwa zawodowego, oddziałując na najcenniejsze dziś bogactwo każdego kraju – zasoby ludzkie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradztwie zawodowym i branży IT oraz współpracy z naszymi Klientami z dumą tworzymy i rozwijamy produkty najwyższej jakości.

Nasza firma jest elastycznym i wiarygodnym partnerem. Oprócz oferty produktów znajdujących się w sprzedaży, tworzymy także oprogramowanie i publikacje na indywidualne zamówienie.